Під час робочого візиту у Чортківський державний медичний коледж на Тернопольщині голова уряду повідомив, що для покращення системи екстреної медицини тільки на 2018 рік необхідно 10-11 мільярдів гривень.
“На порядку денному — збільшення уваги до системи екстреної медицини. Щоправда, тільки цей напрямок потребує лише цього року бюджетних асигнувань у розмірі 10-11 млрд грн, — заявляє Володимир Гройсман.
Крім цього, Прем’єр-міністр переконаний, що всі ініціативи по відношенню до медичної галузі вже приносять результати та помітні для людей. Зокрема мова йде про будівництво лікарень, програму реімбурсації «Доступні ліки», початок підписної кампанії та скорий запуск нової системи фінансування на первинній ланці за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом» та створення мережі кардіоцентрів з сучасними ангіограмами.
«Треба визнати, що охорона здоров’я довгий час була поза всіма пріоритетами – якось було і якось буде. Будь-які дії і спроби щось змінити були несистемні. В моїй роботі також був варіант залишити все як є. Але це не мій варіант», — сказав Гройсман.
Про реформу: Сьогодні нам пропонують «видалити мигдалики» через …
Необхідно зазначити, що медичні заклади первинної ланки вже почали підписувати договори з НСЗУ, а вже з 1 липня сімейні лікарі, терапевти та педіатри мають почати отримувати кошти за пацієнтів з якими вони підписали декларації.
Комментировать