Новини

Гройсман доручив перевірити правоохоронцям та МОЗу закупівлі ліків в медзакладах

Справа проти Гройсмана

На засіданні Кабміну підняли питання щодо закупок медпрепаратів медичними закладами, нібито по завищеним цінам. МОЗ та МВД мають розібратися в цьому питанні.

«Я звертаюся до Міністерства охорони здоров’я спільно з Мінекономрозвитку, МВС — проаналізуйте, будь ласка, і дайте по руках тим, хто краде у людей, які потребують захисту і підтримки — у хворих людей», — наголосив Глава Уряду.

За даними досліджень Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ряд медичних закладів підпорядкованих МОЗу займаються закупкою медичних препаратів за ціною вищою на 90% ніж середні по всій країні. В першу чергу мова йде про такі медичні препарати, як парацетамол, омнопон, аспірин та адреналін.

«І це лише по чотирьом препаратах! Такі дії потребують уваги правоохоронних органів», — підкреслює Гройсман.

Також Гройсман заявляє, що моніторинг закупівель продовжується, а тих кого викриють в непрозорих закупівлях з вигодою у свій карман, розкриють, розповсюджуватимуть прізвища та номера телефонів, щоб «пацієнти телефонували і казали крадієві «добрі слова»».

Схоже, що в найближчий час перевірки МОЗом та правоохоронцями в медичних закладах України стануть ретельними, та у великій кількості. Правозахисники в свою чергу повідомляють, що в таких перевірках можна буде побачити справжнє «полювання на відьом».

Комментировать

Нажмите для комментария