Новини

Гройсман анонсував запуск екстреної медичної авіації в Україні до кінця 2018 року

Справа проти Гройсмана

До кінця осінні 2018 року в Україні має запрацювати справжня медична авіація, яка дозволить оперативно доставляти пацієнтів в медзаклади.

«Гадаю, що як визначено нами з ініціативи міністра внутрішніх справ, ми створимо екстрену авіацію в країні. Гадаю, що до кінця року ми вже запустимо такі підрозділи в роботу», — повідомив Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час робочого засідання в Кабінеті Міністрів.

Ініціатива була запропонована через велику смертність пацієнтів під час доставки їх в медичні заклади. Випадкові аварії можуть статись і у віддалених куточках країни, коли до найближчого медичного закладу може бути декілька десятків, а то і сотні кілометрів. Звичайна бригада «швидкої допомоги» може просто не прибути вчасно.

Швидка працюватиме без лікарів, а виїжджатиме тільки на екстрені випадки

Інша справа, коли в медичні галузі запрацює авіація, яка вже успішно зарекомендувала себе в країнах Європи ще багато років тому.

Також авіація може знадобитись для роботи в сільській місцевості. Наразі чиновники для запуску екстреної медичної авіації прописують всі їх функції, які мають покращити загальний стан догоспітальної допомоги пацієнтам у всіх можливих випадках.

Швидка допомога в Нідерландах – факти які вас здивують!

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook