Новини

Гройсман та МОЗ не впорались: Безкоштовна діагностика не запрацювала

Справа проти Гройсмана

Запуск програми «Безкоштовна діагностика» в рамках медичної реформи через неготовність НСЗУ та медичних закладів довелось перенести на 2020 рік.

Портал «Слово і Діло» пригадало, як ще у жовтні 2018 року голова уряду Володимир Гройсман дав обіцянку.

«Ми прийшли з вами до сімейного лікаря. Він говорить вам потрібно піти зробити УЗД та зробити аналізи. Ви йдете до лікарні, вам говорять: добровільний внесок. Але ми це зруйнуємо в наступному році. В цьому бюджеті передбачено. З 1 липня 2019 року це вже закладено, пораховано, ми просто повинні цю систуему привести в лікарні і нам на це необхідний час. Якщо ви прийшли до сімейного лікаря і вам дали направлення до вузького спеціаліста на обстеження – УЗД, рентген, аналізи – для вас вони будуть безкоштовні», — заявив тоді Прем’єр-міністр України.

МОЗ: У 2020 році запрацює магістерське навчання для медсестер у медичних ВНЗ

На жаль, запуск цієї програми було вирішено перенести на 2020 ірік. Безкоштовну діагностику за направленням сімейного лікаря поки не можуть забезпечити ні Національна служба здоров’я України, ні медичні заклади.

Варто зазначити, що в Кабінеті міністрів поки не повідомили, куди будуть перенаправлені кошті, які були виділені в рамках бюджету на 2-19 рік на програму «Безкоштовна діагностика».

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції