Новини

Грип в Україні: За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли 164 826 осіб

Грип та ГРВІ загроза під час пандемії - МедПросвита

За останнім повідомленням МОЗ України, показник захворюваності на грип за минулий тиждень досяг 428, 2 осіб на 100 тисяч населення.

Таким чином рівень захворюваності нижчий на 17,5% епідемічного порогу. Також у МОЗ зазначають, що 68% від загальної кількості хворих складають діти до 12 років. В той же час, експерти рекомендують не зволікати з вакцинацією.

Нагадуємо, що у епідемічному сезоні 2018-19 в Україні за прогнозами ВООЗ циркулюватимуть три віруси грипу. Мова йде про віруси типу А/Michigan/H1N1, вірусу типу А/Singapore/H3N2 і вірусу типу B/Colorado. Пік захворюваності, за оцінками експертів, слід очікувати у грудні та січні.

МОЗ: Для профілактики грипу в Україні доступні дві вакцини

Окремо у МОЗ повідомили, що інтенсивність поширення захворювань знаходиться на низькому рівні, а географія поширення – типова.

Наразі щеплення проти грипу зробили всього 84 079 осіб, при тому, що наприкінці жовтня МОЗ направило до аптек 350 тисяч доз вакцин, «Ваксигрип Тетра» французького виробництва «Санофі Пастер» і «ДжіСі Флю» південнокорейської «Грін Крос Корпорейшн», які реалізуються за вартістю 200-300 гривень за дозу.

Комментировать

Нажмите для комментария