Новини

Грип в Україні ВООЗ повідомили які штами грипу йдуть до України

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Цього року медики будуть боротись проти вірусу типу А/Michigan/H1N1, вірусу типу А/Singapore/H3N2 і вірусу типу B/Colorado.

Це найактивніши штами, які будуть спостерігатись фактично по всіх регіонах України. Наразі вже є попередження, наприклад, по Дніпропетровській області, що в них вже активізувались ці штами. Наразі розпочата масова вакцинація населення проти грипу.

«Загалом, віруси типу А агресивніші, вирізняються вищою заразністю, мають важчий перебіг та викликають серйозні ускладнення. А вірус типу В м’якший і часто перебігом схожий на застуду. «Мічиганові» не притаманно викликати великі епідемії чи пандемії. А от «Сингапур» може бути небезпечним, адже  його не виявляли вже близько п’яти років, тож імунітету проти нього в багатьох людей немає», — коментує повідомлення ВООЗ директор Центру клінічної імунології Олег Назар.

МОЗ: В Україні швидко зростає кількість спалахів інфекційних захворювань

У Міністерстві охорони здоров’я вже повідомили, що у 2018 році Україна повністю забезпечена необхідною кількістю вакцин для запобігання епідемії. Українці мають лише піти до найближчих медзакладів та зробити необхідні процедури. Проконсульватись можна в сімейних лікарів.

МОЗ: Лікарів не мають звільняти під час автономізації лікарень

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook