Новини

Грип в Україні: Влада Києва повідомила про понад 14 тисяч випадків грипу та ГРВІ за тиждень

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник повідомив, що за тиждень зафіксовано 14 тисяч 211 випадків захворювання на грип чи ГРВІ, що на 4,1% більше показників минулого тижня.

За оцінками КМДА, показник захворюваності в столиці складає 479,6, що нижче епідемічного порогу на 44 відсотки. В той же час, якщо населення Києва і далі ігноруватиме вакцинацію проти грипу, захворюваність може почати зростати надзвичайно швидко, адже саме на грудень-січень мають припадає пік циркуляції грипу за інформацією ВООЗ.

Грип в Україні: За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіли 164 826 осіб

«Зростання захворюваності відбулося за рахунок як дорослого, так і дитячого населення. Так, дорослих захворіло 4951 особа (зростання на 8,4%), дітей – 9560 (зростання на 2,2%). У структурі захворюваності діти становлять 67,3%, а на попередньому тижні – 68,6%. Серед школярів спостерігається зростання захворюваності на 4,8%: 3988 випадків, що становить 41,7% від загальної кількості захворілих дітей і 28,1% від загальної кількості осіб, які звернулися за медичною допомогою», — повідомляє Микола Поворозник.

МОЗ: Початок епідемії грипу очікується у другій половині листопада, пік захворювань у грудні

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook