Новини

Грип в регіонах: В Дніпропетровській області перевищено епідемічний рівень захворюваності

Класифікація стану дітей з кашлем чи утрудненим диханням

Міністерство охорони здоров’я оновило дані про активність грипу: вона залишається низькою по всім регіонам, окрім Дніпропетровської області.

Кількість офіційно зареєстрованих випадків захворювання на грип та ГРВІ в Україні зросла до 193 481 людини. Тим не менш, за оцінками експертів, така картина є цілком типовою для початку грудня. Лише в Дніпропетровській області перевищення епідемічного рівню сягнуло 1,4 відсотка.

Окремо Міністерство повідомляє, що з початку сезону було вакциновано проти грипу 151 035 осіб. В середньому кожного тижня ця цифра зростає на 35 тисяч осіб.

Нагадаємо, що цього року в Україні зареєстровано три види грипу. Мова йде про A/Michigan/45/2015 — форма свинячого грипу, A/Hong Kong /4801/2014 — пташиний грип і B/Brisbane/60/2008. На початку листопада Міністерством охорони здоров’я було закуплено чотири види вакцини від європейських виробників.

МОЗ не рекомендує призначення антибіотиків, інтерферонів та сиропів при ГРВІ та грипі у дітей

Експерти вказують, що для запобігання важких епідемій в Україні рівень вакцинації цього року має досягти 20 відсотків населення. Особливу увагу слід приділити вакцинації серед дітей, адже близько 70% осіб, що захворіли, складають саме діти.

Комментировать

Нажмите для комментария