Новини

Грип та ГРВІ в Україні: за останню неділю захворіло більше 162 тисяч українців

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

Приблизно 70 відсотків від кількості хворих становлять діти до 17 років. Найбільше хворих згідно даних Центру грипу та ГРВІ зареєстровано в Києві.

Найвищий показник зареєстровано в Київській області – 731,8 чоловік на сто тисяч населення. Менше всього боліють грипом та ГРВІ в Тернопільській області, де показник становить лише 215,4 на сто тисяч населення.

МОЗ не рекомендує призначення антибіотиків, інтерферонів та сиропів при ГРВІ та грипі у дітей

На цей момент епідемічний поріг все ще не перевищено, але згідно з даними департаментів охорони здоров’я обласних адміністрацій, кількість відвідувань медичних закладів різко зросла. Через малу кількість працюючих лікарів майже по всій країні великі черги в медичних установах.  Це також сприяє розповсюдженню захворювань.

Експерти повідомляють, що число зареєстрованих захворювань буде тільки зростати. В першу чергу така ситуація в Україні триває вже четвертий рік поспіль через низький рівень вакцинації. По-друге, батьки все частіше ігнорують перші симптоми у дітей та відправляють їх до учбових закладів.

Якщо в медичному закладі будуть виявлені факти хабарництва – його позбавлять фінансування

Нагадаємо, що МОЗ надало свої рекомендації щодо лікування грипу та ГРВІ. Міністерство рекомендує більше слідкувати за своїм станом, відпочити неділю вдома та не вживати антибіотики.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook