Новини

Границы госпитальных округов определят местные власти – МОЗ

Во время пресс-конференции во Львове, Павел Ковтонюк подчеркнул, что утверждать границы госпитальных округов будет местная власть, а не МОЗ.

«Згідно методики кабміну регіони самі мають визначити склад і межі госпітальних округів і подати до кабміну, де відбудеться перевірка на відповідність методиці. Якщо вони відповідають – то автоматично затверджуються. Тобто рішення щодо округів передано на місця», – розповів заступник міністра.

В свою очередь Кабинет министров Украины будет выставлять минимальный пакет требований по госпитальным округам во всех регионах Украины.

«Ми не зарегульовуємо цей процес, а  ставимо вимоги, яких він повинен дотримуватись – це навантаженість на медзаклад, яка є похідною від кількості населення і доступ. Нам треба щоб послуга була якісною і щоб до цієї послуги можна було доїхати за годину. Це не складно бо пацієнти уже самі «протоптали» шляхи до цих лікарень. Фактично завдання районів – зафіксувати ці округи і далі їх розвивати. Бо у 2017 році кожен округ повинен буде розробити план розвитку, під який уряд обіцяв виділити  спеціальну субвенцію. Ми маємо знати куди інвестувати, в які пріоритетні заклади, бо в державі не так багато грошей щоб інвестувати в усе», – заявив заступник міністра.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook