Говорять лікарі

Чому у «малопотужному» відділенні повинні працювати обов’язково низькокваліфіковані лікарі ?

реформи давлять лікарів
Чому ж нас мед.працівників "малопотужних" і "неперспективних" районних лікарень не запитає МОЗ, чим нам допомогти і як підтримати, а давить своїми реформами

Як раіше писала Медпросвіта, в МОЗ надали деякі пояснення з приводу формування госпітальних округів. Зокрема, в МОЗ розсказали: «Госпітальні округи створюються для того, щоб упорядкувати мережу закладів медичної допомоги. Впорядкування буде відбуватись за 2 принципами: по-перше, має бути забезпечена доступність громадянина до якісної допомоги, по-друге, заклади, де надається ця допомога, повинні мати належне навантаження, аби підтримувати належну кваліфікацію медичних фахівців». Але в лікарів виникла низка питань, на які хотілось би отримати відповіді. Що думають лікарі?

Як можна буквально зрозуміти ці слова? Працюю у ЦРЛ, у пологовому відділенні в середньому народжує 200 жінок, у районі 26 тис. населення ( порівняла із середнім показником народжуванності по Украіні — не може бути при нинішньому житті у районі де проживає 5.600 жінок фертильного віку більша народжуванність), але я не про це.

Чому реформа починається з первинки? А як же спеціалісти?

Чому у «малопотужному» пологовому відділенні повинні працювати обов’язково низькокваліфіковані акушерки та лікарі ???

Усі атестовані (згідно атестаційних норм, виданих МОЗ), усі показники нормативноі моделі (яку МОЗ не відмінив) виконуємо — і перинатальні технологіі впроваджуємо,і профілактику «перинаталки» проводимо, невідкладну допомогу надаємо своєчасно , профілактику передчасних пологів проводимо ,постійно проводимо заняття для підвищення і теоретичних і практичних навиків…

І все це на фоні вкрай незадовільного матеріально -технічного забезпечення, тільки завдяки активній допомозі спонсорів!!!

Чому ж нас мед.працівників «малопотужних» і «неперспективних» районних лікарень не запитає МОЗ, чим нам допомогти і як підтримати, а давить своїми реформами і ними ж не наближає, а навпаки віддаляє медичну допомогу від простих людей ( особливо бідне сільське населення) .

Це що, ми лікарі «низькокваліфіковані» із периферії так уже отупіли, що не розуміємо для чого реформувати (ламати) те, що уже налагоджено працює????

Ваш лікар,
О.Н.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції