Говорять лікарі

Чому у «малопотужному» відділенні повинні працювати обов’язково низькокваліфіковані лікарі ?

реформи давлять лікарів
Чому ж нас мед.працівників "малопотужних" і "неперспективних" районних лікарень не запитає МОЗ, чим нам допомогти і як підтримати, а давить своїми реформами

Як раіше писала Медпросвіта, в МОЗ надали деякі пояснення з приводу формування госпітальних округів. Зокрема, в МОЗ розсказали: «Госпітальні округи створюються для того, щоб упорядкувати мережу закладів медичної допомоги. Впорядкування буде відбуватись за 2 принципами: по-перше, має бути забезпечена доступність громадянина до якісної допомоги, по-друге, заклади, де надається ця допомога, повинні мати належне навантаження, аби підтримувати належну кваліфікацію медичних фахівців». Але в лікарів виникла низка питань, на які хотілось би отримати відповіді. Що думають лікарі?

Як можна буквально зрозуміти ці слова? Працюю у ЦРЛ, у пологовому відділенні в середньому народжує 200 жінок, у районі 26 тис. населення ( порівняла із середнім показником народжуванності по Украіні — не може бути при нинішньому житті у районі де проживає 5.600 жінок фертильного віку більша народжуванність), але я не про це.

Чому реформа починається з первинки? А як же спеціалісти?

Чому у «малопотужному» пологовому відділенні повинні працювати обов’язково низькокваліфіковані акушерки та лікарі ???

Усі атестовані (згідно атестаційних норм, виданих МОЗ), усі показники нормативноі моделі (яку МОЗ не відмінив) виконуємо — і перинатальні технологіі впроваджуємо,і профілактику «перинаталки» проводимо, невідкладну допомогу надаємо своєчасно , профілактику передчасних пологів проводимо ,постійно проводимо заняття для підвищення і теоретичних і практичних навиків…

І все це на фоні вкрай незадовільного матеріально -технічного забезпечення, тільки завдяки активній допомозі спонсорів!!!

Чому ж нас мед.працівників «малопотужних» і «неперспективних» районних лікарень не запитає МОЗ, чим нам допомогти і як підтримати, а давить своїми реформами і ними ж не наближає, а навпаки віддаляє медичну допомогу від простих людей ( особливо бідне сільське населення) .

Це що, ми лікарі «низькокваліфіковані» із периферії так уже отупіли, що не розуміємо для чого реформувати (ламати) те, що уже налагоджено працює????

Ваш лікар,
О.Н.

Комментировать

Нажмите для комментария