Новини

Госпіталізація пацієнтів не більше 3-х діб

Експерти МОЗ запевняють, що відділення для надання невідкладної медичної допомоги, які за планом повинні бути створені у багатопрофільних лікарнях, мають забезпечувати госпіталізацію хворих до 3-х діб.

«Такі відділення мають вирішити питання, куди везти пацієнта в разі потреби у госпіталізації (інтенсивна терапія за неможливості транспортування, нескладні операції, діагностичні маніпуляції, інше», — зазначають у МОЗ.

Також у МОЗ акцентують увагу на тому, що відділення медицини невідкладних станів мають працювати без перерви та вихідних та надавати медичну допомогу в повному обсязі всім, хто її потребує.

На сьогоднішній день основна проблема є в тому, що переважна більшість лікарень в Украйні не має таких спеціалізованих відділень.

 «Положення про відділення невідкладної медичної допомоги затвердили ще у 2009 році. Однак досі такі відділення, що забезпечують надання невідкладної медичної допомоги пацієнтам із широким спектром захворювань або травматичними ушкодженнями, у більшості багатопрофільних лікарень так і не створили»- коментують експерти МОЗ

Комментировать

Нажмите для комментария