Новини

Головний позаштатний офтальмолог МОЗ перевірила стан організації офтальмологічної допомоги на Закарпатті

Закарпаття з робочим візитом відвідала головний позаштатний офтальмолог МОЗ України Оксана Вітовська. Вона ознайомилась з роботою офтальмологічного відділення обласної клінічної лікарні ім. А. Новака та низки профільних закладів в Ужгороді та області.

Оксана Вітовська відзначила високий рівень матеріально-технічної бази та кваліфікації місцевих офтальмологів, стандарти діагностики та лікування яких дозволяють надавати офтальмологічну допомогу краянам на високому професійному рівні.

Спільно з головним позаштатним офтальмологом УОЗ в Закарпатській області Олександром Морозом були обговорені актуальні питання стандартизації надання офтальмологічної допомоги в області, впровадження локальних протоколів діагностики та лікування очних хвороб. Окремо під час зустрічі підіймались питання забезпеченістю кадрами та удосконалення статистичної звітності.

Під час засідання обласного товариства офтальмологів Оксана Вітовська виступила з доповіддю, в якій ознайомила закарпатських колег з останніми сучасними підходами у діагностиці та лікуванні запальних та вікових захворювань сітківки. Жваву дискусію та зацікавлення викликала розробка та впровадження нових протоколів лікування. Під час зустрічі наголошувалось також на важливості тісної співпраці між практикуючими лікарями-офтальмологами та науковими працівниками курсу очних хвороб медичного факультету Ужгородського національного університету.

Комментировать

Нажмите для комментария