Новини

Голова штабу партії «Слуга народу» не бачить Супрун як керівника МОЗ в новому уряді – змінити її на посту може Михайло Радуцький

Радуцький_Медпросвіта

Голова передвиборчого штабу партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко та майбутній депутат ВРУ 9 скликання у інтерв’ю LB.ua що у новому Кабміні не бачать Уляну Супрун, а МОЗ може очолити засновник мережі приватних клінік «Борис» Михайло Радуцький.

Вже тривалий час, як медична реформа, так і сама Уляна Супрун та її команда критикуються майбутніми депутатами від «Слуги народу» та навіть президентом Володимиром Зеленським. У партії є своє бачення медичної реформи, в яку може бути включено медичне страхування, тому діюче керівництво МОЗ вже за декілька тижнів може змінено повністю, без Уляни Супрун у новій команді.

«Більшість наших пропозицій по загальноосвітній школі розкривають та вдосконалюють реформу нової української школи. Що стосується охорони здоров’я, то повернути назад реформу буде складно, але її необхідно провести ретельний аудит, тому що до неї більше питань, ніж до освітньої», — заявляє Корнієнко.

Нагадаємо, що засновник клініки «Борис» Михайло Радуцький пройшов до Верховної Ради за списком партії «Слуга народу». До цього з 2014 по 2015 працював заступник голови КМДА Віталія Кличко, а з 2015 року був радником голови КМДА, був членом Вищої медичної ради Міністерства охорони здоров’я України.

Зазначимо, що раніше називались і інші кандидати на пост Міністра охорони здоров’я. Наприклад, ще на початку червня олігарх Ігор Коломойський, якого пов’язують ділові стосунки з президентом та створенням партії «Слуга народу» новим головою МОЗ назвав Андрія Шипко – у минулому член партії «Відродження» та «Партії регіонів», та діловий партнер Коломойського.

Коломойський назвав наступного міністра охорони здоров’я: «Це мій товариш. Майбутній міністр охорони здоров’я»

Комментировать

Нажмите для комментария