Новини

Голова партії «Слуга Народу» Разумков заговорив про впровадження страхової медицини в Україні

Лідер партії більшості у Верховній Раді нового скликання Дмитро Разумков заявляє, що Україні потрібно впроваджувати страхову медицину, але коли розпочнуть реалізовувати ініціативу – невідомо.

«Абсолютно правильним підходом буде перехід на страхову медицину. Але це актуально тільки для тих, хто сьогодні працюють і їм підприємства зможуть оплачувати нормальну страховку. Нормальну, яка буде реально захищати», — заявляє голова партії «Слуга Народу».

При цьому, деталі такої зміни медичної галузі ще будуть опрацьовувати перед поданням нових законопроектів до Верховної Ради, адже за словами самого Разумкова, страхова медицина збільшить групи ризиків, в які увійдуть діти, пенсіонери та ті українці, які з тої чи іншої причини не отримають страховку від працедавця.

Нова Верховна Рада хоче прибрати з медреформи все, що не подобається людям – Супрун проти

«Щоб реалізувати це – потрібен час. Я не можу обіцяти, що це буде через два місяці, тому що це, як мінімум, нечесно», — повідомив Разумков.

Нагадаємо, що у Уляни Супрун прогнозують, що новобрані народні депутати спробують суттєво змінити впроваджену її командою реформу. Наприклад, спробують викинути все, що не подобається людям і залишити лише те, що подобається.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook