Новини

Голова НСЗУ: Новим законом передбачене збільшення зарплати лікарів з 2020 року

Гроші_паперові купюри_Медпросвіта

Директор НСЗУ Олег Петренко повідомив, що з 2020 року передбачене збільшення заробітної плати лікарів із коефіцієнтом 250% від середньої зарплати по Україні

У програмі медичних гарантій із 2020 року така заробітна плата закладена безпосередньо в розрахункові тарифи на медичні послуги. Зарплатня вираховуватиметься відповідно до розміру середньої заробітної плати по Україні станом на липень минулого року.

Отже, вже в 2020 році лікарі-спеціалісти можуть розраховувати на зарплатню розміром 20-25 тисяч гривень без урахування податків.

Варто зазначити, що ці тарифи були анонсовані Міністерством охорони здоров’я ще наприкінці минулого року, коли приймався законопроект №6327 про державні медичні гарантії на надання медичних послуг. Втім, підвищення заробітних плат лікарів було відтерміноване аж до 2020 року.

МОЗ надало медикам рекомендації щодо пошуку свого сімейного лікаря

У Міністерстві охорони здоров’я та НСЗУ переконують, що оголешений розмір зарплат — цілком реальний, і ці кошти дійсно знайдуться. Це стане можливим після переходу від фінансування медичних установ за старою моделлю до безпосереднього надання державних коштів за медичні послуги, які отримуватимуть пацієнти.

Директор НСЗУ: Медзаклади вторинного і третинного рівня готуються до реформи

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції