Новини

Голова МЗС Клімкін: Міфи проти вакцинації в Україні розповсюджували в соцемережаї з аккаунтів пов’язаних з РФ

Кір_Медпросвіта

За інформацією голови МЗС України Павла Клімкіна, в соцмережі Facebook, саме з аккаунтів пов’язаних з РФ для впливу на важку епідеміологічну ситуацію в Україні.

«Всі, гадаю, помічали, наскільки російські тролі люблять поживитися на темі вакцинації. Дослідники проаналізували тисячі повідомлень в соцмережах, які поширювали міфи проти вакцинації: більшість з них, як і у випадку з втручанням в американські вибори, були написані з пов’язаних з Росією аккаунтів», — повідомив на своїй офіційній сторінці у мережі Facebook Павло Клімкін.

Ще наприкінці 2017 року експерти ВООЗ повідомляли, що в Україні понад десять років тривала кампанія проти вакцинація, яка майже повністю підірвала імунітет населення до більшості хвороб, які в цивілізованих країнах майже не зустрічаються. Особливу увагу експерти ВООЗ приділяли саме кору. Наразі Україна залишається на першому місці за рівнем захворюваності на кір в Європі.

ЦГЗ МОЗ: За останній тиждень на кір захворіли 2235 осіб

«Сіючи розбрат і громадські хвилювання, Росія використовує критичну епідеміологічну ситуацію як аргумент в своїх failed state закидах в сторону України і інших країн», — вважає міністр.

Комментировать

Нажмите для комментария