Новини

Голова МОЗ звернувся до перевізників з проханням забезпечити медиків розвозкою до кінця карантину

У МОЗ повідомляють, що за наказом президента в найкоротший термін має бути створена схема розвозки медиків до їх робочого місця. Керівництво МОЗ з регіональними департаментами хочуть залучити приватних перевізників.

Новий міністр охорони здоров’я Ілля Ємець записав відповідне звернення:

На час дії карантину для захисту людей було введено жорсткі обмеження в роботі громадського транспорту. Водночас ми маємо думати про тих, на кого не поширюється карантин, тих, хто ризикує власним здоров’ям, перебуваючи в епіцентрі хвороби, — медичних працівників.

Я звертаюся до всіх державних та комерційних транспортних компаній країни, пасажирських перевізників та органів місцевої влади. Закликаю вас об’єднатися та разом створити умови для того, щоб українські медики могли діставатися до роботи та надавати допомогу хворим.

Ми маємо подбати про українських лікарів, щоб урятувати всю країну. Ми, Міністерство охорони здоров’я України, рекомендуємо транспортним компаніям спільними зусиллями розробити систему шатлів та маршрутів, що оптимізують пересування фахівців, які рятують людські життя.

На час карантину влада встановила доплати медикам у розмірі 200% від зарплати

Я захоплююся згуртованістю  українців, які на волонтерських засадах об’єднуються і допомагають одне одному. У соціальних мережах та месенджерах уже створені групи, в яких пропонують допомогу медикам, котрі хочуть доїхати до лікарень. Однак я наполегливо рекомендую кожному не виходити з дому без крайньої потреби, дбати про свою безпеку, щоб усі ми якомога скоріше повернулися до нормального життя. Піклуйтеся про батьків та сусідів похилого віку — по можливості купіть їм продукти та товари першої потреби, хай літні люди лишаються вдома. Не ставте під загрозу своє здоров’я  та здоров’я своїх близьких. Це найважливіший внесок, який ви можете зробити одне для одного в нинішній ситуації.

Теги

Комментировать

Нажмите для комментария