Новини

Глузман: «В.о. міністра охорони здоров’я можуть звільнити з посади вже у березні»

Голова Асоціації психіатрів України Семен Глузман, посилаючись на Адміністрацію президента, повідомив про скоре звільнення Уляни Супрун.

Згідно до заяви Семена Глузмана, в офісі президента Петра Порошенко йому повідомили про майбутню відставку Супрун з посади. На думку Глузмана, який майже від самого початку критикує дії в.о. міністра охорони здоров’я, більшість помилок пані Супрун робить через те, що «вона просто не може зрозуміти реалії України».

Іншою причиною може стати те, Супрун проводить ряд змін, які намагались впровадити ще за часів Адміністрації Януковича.

«Вони взяли і використали ту реформу, яку невдало і не до кінця, але проводила Акімова. Ідея  госпітальних округів була і раніше. Дещо робилось при Шафранському, який займав посаду в.о. міністра охорони здоров’я з квітня по червень 2016 року. Але його просто викинули звідти і поставили на його місце Супрун. Зверніть увагу, міністерство стало закритим. З СБУ стало легше розмовляти, ніж з ними», — заявляє громадський діяч.

Семен Глузман: МОЗ планує в січні закрити єдину в Україні психлікарню з суворим наглядом для неосудних

Окрім того, деякі політики вважають, що в.о. міністра охорони здоров’я допомогає членам певних громадських організацій отримувати місця в держслужбах. Перш за все, мова йде про ГО «Пацієнти України», яку неодноразово звинувачували у лобіюванні інтересів ряду американських фармацевтичних кампаній.

Як відомо, Володимир Курпіта та Ольга Стефанішина посідали в ній керівниці посади. Наразі Курпіта став директором Центру громадського здоров’я при МОЗ, а Стефанішину призначили на пост заступника міністра охорони здоров’я.

Полноценного министра здравоохранения пока не увидим. «Консультации» продолжаются

Нагадаємо, що нещодавно Семен Глузман писав відкритого листа до президента з проханням зняти Супрун з посади.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook