Вибір редакції Новини

Геноцид замість доступної медицини

Чим би ще порадувати народ України? Влада придумала наступний спосіб, котрий зветься «Переліком платних медичних послуг », що нещодавно затвердив Кабмін.

Голова Вільної профспілки медичних працівників України, Олег Панасенко, вважає це діяння відвертим геноцидом: «Продовжується геноцид України. За даними парламентських слухань, та колегії Міністерства Охорони здоров’я, ми офіційно втратили біля шести мільйонів українців по причині смерті, та біля трьох з половиною мільйонів – виїхали за межі країни. Не дивлячись ні на що, наша медична галузь стрімко занепадає.

З його слів витікає наступне: кількість поборів з населення тільки зростає, і при цьому умови праці медичних працівників в Україні не змінюються. Уляна Супрун професійно ігнорує усі вимоги профспілок.

«Наша профспілка двічі приходила на мітинги під Мінздрав до пані Супрун і її випадково призначеним помічникам, висуваючи свої вимоги. В нас існують закони про соціальні діалоги, про профспілки, існує в решті-решт Конституція… Що робила пані Супрун? Навіть тоді, коли ми оголосили голодування шостого вересня, під стінами Мінздраву, вона йшла повз нас, як і її «команда», навіть не дивлячись в нашу сторону! Плювати їм на нас. А це відображає відношення до всіх українців. На сьому добу голодування знепритомніла одна дівчинка, її госпіталізували, на дев’яту добу – знепритомнів я, але ніщо не хвилювало пані Супрун»,- говорить Панасенко.

В яку ж мить народ України повністю втратив право голосу?

Комментировать

Нажмите для комментария