Новини

Геннадій Москаль переконаний, що всі рішення Супрун оскаржити в суді, а сама вона «прострочена»

Москаль_Медпросвіта

Губернатор Закарпатської області в черговий раз розкритикував уряд, підкресливши, що не існує такої посади, як в.о. міністра.

«Її реформа – це шлях в нікуди, тут і розмовляти ні про що. Це шлях до моргу або на судмедекспертизу», — переконаний Москаль.

Одразу необхідно зазначити, що голова Закарпатської ОДА почав критикувати Супрун фактично одразу, як вона зайняла посаду у Кабінеті Міністрів України. Спочатку він називав її «гастарбайтером», а вже через рік, коли Супрун звинуватила Москаля у контрабанді лікарських засобів, а саме вакцин проти кору, які були отримали в якості гум допомоги від уряду Угорщини, він публічно обматюкав. Вибачатись, навіть після дзвінків голови уряду Володимира Гройсмана та звернення ряду нардепів Москаль відмовився.

Москаль: Супрун треба вакцинувати від неадекватності та відправити на підводному човні реформувати медицину в Америку

«В нас такої посади, як в.о. міністра немає. Кожне її розпорядження може бути оскаржено в суді і судом буде відмінено. Вона вже на два з чимось роки «прострочена». Я їй багато чого ще можу сказати, але гадаю, що це в українському язиковому просторі не впишеться. Валіза – аеропорт – Чикаго! Чим скоріше, тим більше ми збережемо життів українців», — переконаний Москаль.

Окремо треба підкреслити, що схоже минулий скандал з матюками по відношенню до Супрун все ж змусив Москаля більш тонко підбирати слова.

Губернатор Закарпатської області Геннадій Москаль звинуватив Супрун у брехні

Комментировать

Нажмите для комментария