Територія пацієнта

ФІТОСВІЧКИ — інноваційна субстанція нового типу, українського виробника «Рослина Карпат»

ФІТОСВІЧКИ - інноваційна субстанція нового типу

Український бренд «Рослина Карпат» — потужний виробник екологічно чистої, натуральної продукції із природної сировини для здоров’я та краси з багаторічним досвідом. Виробництво давно має замкнутий цикл від збору сировини у високогірних диких Карпатах, підготовки збору лікарських рослин — до упаковки препаратів.

ФІТОСВІЧКИ – субстанція нового типу.

   Відкриття у світі медицини, кристали QD на 60-80% складаються з електроннозбуджених молекул кисню, здатних знаходити в організмі та створювати нейтралізуючі зв’язки з такими ж активними молекулами пухлинних клітин, клітин з помилками у коді, вірусів, бактерій, вільних радикалів.

Активація субстанції QD ініціюється впливом підвищених температур, тому вивільнення активного кисню відбувається адресно у зоні запалення, онкологічного процесу, боротьби з інфекційним збудником.

Завдяки наявності потужної сорбційної поверхні, субстанція QD також служить провідником активних речовин лікарських рослин до патологічних осередків навіть у шари, що глибоко лежать.

У водному середовищі організму субстанція QD за допомогою сполук кремнію та титану захоплює токсичні чужорідні речовини, робить «генеральне прибирання». Момент вивільнення вільного кисню супроводжується викидом великої кількості енергії, забезпечуючи організму високоефективне енергетичне підживлення, сприяючи загальному оздоровленню та покращенню діяльності основних органів та систем.

БОЛИГОЛИН QD

Склад: основа – жир рослинний, субстанція Quantum Dots (QD), екстракт трави болиголова, екстракт кореня лопуха, екстракт кореня кульбаби.

Засіб може використовуватися у профілактичних цілях для боротьби з онкологічними захворюваннями на ранніх стадіях. У комплексних схемах лікування доброякісних та злоякісних новоутворень різної локалізації; для покращення стану після хіміотерапії; боротьба з інфекційними захворюваннями.

ГІНЕКОУРИН QD

Склад: основа – жир рослинний, субстанція Quantum Dots (QD), червона щітка, матка борова, грушанка, екстракти грициків і материнки, екстракт листя берези.

Засіб може застосовуватися для боротьби з онкологічними захворюваннями жіночої сечостатевої системи, покращення її стану, профілактики та лікування різних гінекологічних захворювань.

ПРОСТАРИН QD

Склад: основа – жир рослинний, субстанція Quantum Dots (QD), екстракт омели білої, екстракт трави хамеріон, екстракт листя кропиви.

Засіб може застосовуватися для боротьби з онкологічними захворюваннями чоловічої сечостатевої системи, покращення її стану, профілактики та лікування різних форм статевих розладів у чоловіків.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас на наш Велнес тур «Життя у стилі Еко містами України» — ПРОДОВЖУЄТЬСЯ 💥

Наші перші плани на ЛЮТИЙ :

11.02. Субота: м.Київ, метро Університет, вул.Пирогова 2-А, компанія «Рослина Карпат«

Плануємо дві зустрічі:
1. Початок о 12.00год.
2. Початок о 15.00год.

Гості нашої зустрічі зможуть придбати продукти нашої компанії з гарними знижками від 10 % до 30%, отримати консультації від спеціалістів, зареєструватися в компанії і мати постійні знижки.

За інформацією звертайтеся по телефону 0971169344
— Громова Наталія Дмитрівна.

Запрошуємо до співпраціРеєстрація бізнес-партнера

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook