Новини

Фінансування медицини можуть збільшити до 5% від ВВП, а в перспективі до 6,5%

Зарплатня лікарів_гроші_монети_медпросвіта

Народний депутат Тетяна Донецьвід Народного фронту повідомила, що за прийняттям мед реформи збільшать фінансування галузі.

Так, якщо цього року загалом було витрачено 3,5 відсотка від ВВП, то наступного року фінансування планують підвищити до 5 відсотків. Саме стільки буде прописано в законопроектах, та саме така мінімальна кількість коштів необхідна для ефективного розвитку галузі з наступного року, після запуску реформи, яка була розроблена МОЗом та рекомендована Урядом України.

Реформа сільської медицини від президента: Новий законопроект запустить телемедицину на селі

«Згідно законопроекту про медичну реформу на цю програму планують виділити фінансування мінімум 5 відсотків від ВВП, а в перспективі Кабмін збільшить фінансування всієї медицини до 6,5 відсотків», — розповідає нардеп Донець.

Нагадуємо, що наступна пленарна неділя в Верховній Раді буде присвячена реформі системи охорони здоров’я України. Очікується, що законопроект №6327 буде прийнятий у другому читані, а також буде розглянуто і прийнято законопроект №6604, який надасть фінансування на реформу. Саме ж реформа у випадку її прийняття стартуватиме з 1 січня 2018 року на первинній ланці медицини.

Реформа сільської медицини від президента: Новий законопроект запустить телемедицину на селі

Комментировать

Нажмите для комментария