Новини

Фахівці обговорили перспективи розвитку системи громадського здоров’я в Україні

У контексті Стратегії сталого розвитку «Україна – 2020» у рамках співпраці МОЗ України із проектом USAID «Реформа ВІЛ послуг у дії» 19 вересня 2015 р. було проведено семінар для фахівців Департаменту громадського здоров’я «Перспективи розвитку системи громадського здоров’я».

Учасники семінару розглянули та обговорили основні поняття та принципи громадського здоров’я; 10 основних оперативних функцій громадського здоров’я, що запропоновані Всесвітньою організацією охорони здоров’я; нові підходи та методи досліджень, що необхідні для обґрунтованого формування політики у сфері громадського здоров’я; функціонуючі інституційні моделі громадського здоров’я на прикладі країн Європи та США. У ході дискусії учасники обговорили наявний потенціал для створення Центру громадського здоров’я, ключові проблеми та напрямки розвитку системи громадського здоров’я на національному та регіональному рівнях.

Довідково

З метою сприяння розвитку системи громадського здоров’я, Проект USAID «Реформа ВІЛ-послуг у дії» проводить тренінги і наради та займається розвитком потенціалу національних та регіональних установ, що здійснюють свою діяльність у сфері громадського здоров’я, в тому числі центрів профілактики та боротьби зі СНІДом.

Комментировать

Нажмите для комментария