Новини

Медичні фахівці відвідали Львівщину у рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

Візит до Львівщини завершився у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, куди фахівці Інституту прибули на запрошення уповноваженого президента України з прав людей з інвалідністю В.М. Сушкевича

31 березня та 1 квітня фахівці НІССХ ім. М.М. Амосова відвідали Львівщину в рамках проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф». Це вже друга поїздка до регіону за час реалізації проекту.

На базі Трускавецької міської лікарні відбулася традиційна науково-практична конференція, у якій взяли участь кардіологи, терапевти, лікарі сімейної медицини, швидкої допомоги, педіатри, неонатологи, акушер-гінекологи та інші спеціалісти міст Трускавець, Борислав, Самбір, Дрогобич, Дрогобицького та прилеглих районів. У роботі конференції також взяли участь мер м. Трускавець Андрій Кульчинський, заступник начальника управління, начальник відділу організації медичної допомоги дорослого населення Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрій Голдун. Фахівці НІССХ імені М.М. Амосова розповіли про новітні методи, які застосовуються у сучасній практиці, про своє бачення організації взаємодії та наступності при лікуванні хворих з серцево-судинними патологіями. Під час конференції були обговорені суттєві моменти ефективної та злагодженої співпраці фахівців високоспеціалізованих закладів охорони здоров’я та лікарів первинної та вторинної ланки. Підіймалися питання необхідності створення сучасного регіонального центру надання кардіологічної та кардіохірургічної допомоги хворим.

Також київські та місцеві фахівці провели спільне обстеження та консультації близько 120 пацієнтів регіону – дорослих та дітей. Були підписані договори про співпрацю між Інститутом ім. М.М. Амосова та закладами охорони здоровя міст Трускавець, Борислав, Дрогобич та Дрогобицького району.

К.В. Руденко провів робочу зустріч з мером Трускавця А.Б. Кульчинським, головними лікарями Трускавецької та Бориславської міських лікарень, територіального медичного об’єднання Дрогобицького району, начальником відділу охорони здоров’я м. Дрогобич.

1 квітня фахівці НІССХ імені М.М. Амосова відвідали Турківський район області. У м. Турка було обстежено біля 60 мешканців району. К.В. Руденко зустрівся з головою Турківськго району В.О. Лозюком. Підписаний договір про співпрацю. Домовлено, що вже у червні цього року група лікарів районної лікарні приїде на стажування до НІССХ імені М.М. Амосова.

Візит до Львівщини завершився у Західному реабілітаційно-спортивному центрі Національного комітету спорту інвалідів України, куди фахівці Інституту прибули на запрошення уповноваженого Президента України з прав людей з інвалідністю В.М. Сушкевича. Було обстежено 26 спортсменів-паралімпійців та бійців АТО, які проходять там реабілітацію.

Довідка. Всеукраїнський проект «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» проходить за ініціативи Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова з вересня 2014 року. Проект спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги хворим на серцево-судинні та кардіологічні захворювання, доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування.

За час роботи проекту відбулися зустрічі з фахівцями та обстеження пацієнтів у всіх регіонах України. Другий етап проекту спрямований на покращення медичної допомоги мешканцям саме віддалених від обласних центрів регіонів.

Читайте також: У Тернополі відкрили перинатальний центр «Мати і дитина»

Комментировать

Нажмите для комментария