Новини

Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ зріс до 31%

грипп_лекарства_лечение_медпросвіта

За офіційними даними Центру грипу та ГРВІ за минулий тиждень показник захворюваності сягнув 746,6 осіб на 100 тисяч населення.

Епідемічний поріг продовжує зростати одразу в п’яти областях України. Мова йде про Житомирську, Київську, Хмельницьку, Рівненську та Чернівецьку області. В цих областях в переважній кількості міст закриті навчальні заклади на карантин для запобігання поширенню захворювань.

«Спостерігається регіональне географічне розповсюдження та висока інтенсивність активності грипу та ГРВІ», — повідомляють в Центрі грипу та ГРВІ.

Загальна кількість офіційно зареєстрованих хворих за один тиждень становить 289,6 тисяч осіб, при цьому майже 70% з них — діти.

МОЗ не рекомендує призначення антибіотиків, інтерферонів та сиропів при ГРВІ та грипі у дітей

Відзначимо, що по території країни вже офіційно зареєстровано декілька летальних випадків від ускладнень — усі серед дітей. Чи були вони вакциновані проти грипу, наразі не повідомляється.

Через грип за останній тиждень померло дві дитини

Загалом в епідемічному сезоні 2017-18 рр. в Україні зареєстровано 4 віруси грипу. Найбільш небезпечним з них вважається Michigan. Ще наприкінці минулого року в Україну поставили необхідну кількість доз вакцин для планової вакцинації від грипу.

Комментировать

Нажмите для комментария