Новини

Електропостачання відновлено майже в усіх закладах охорони здоров’я — Віктор Ляшко

Електропостачання відновлено в закладах охорони здоров’я

10 жовтня міністр охорони здоров’я провів термінову нараду щодо забезпечення закладів охорони здоров’я електропостачанням. У зустрічі взяли участь заступники міністра, керівники департаментів охорони здоров’я всіх регіонів України.

За словами міністра, масований ракетний обстріл провів стрес-тест автономного електрозабезпечення медичних закладів, але система готувалася, тож ще кілька місяців тому завдяки підтримці іноземних партнерів регіони були забезпечені генераторами.

«Сьогоднішній день показав, яка загроза на нас чатує. Всі заклади, які  виконали наші нормативні акти та дослухалися до попереджень, — виявилися готовими, вони одразу переключилися на електрогенератори і працюють. З початку повномасштабного вторгнення за допомогою міжнародних партнерів МОЗ доставив до медичних закладів країни 380 генераторів різної потужності, які у разі надзвичайної ситуації дозволять забезпечити безперебійну повноцінну роботу лікарень. Тим закладам, які ще до цього часу не мають генераторів, а таких одиниці, необхідно допомогти оперативно розв’язати ці проблеми вже зараз. І не бійтесь робити подання про звільнення керівників закладів, які не вміють читати нормативні акти і чути попередження», — наголосив очільник МОЗ.

Він також зазначив, що електропостачання відновлено майже в усіх закладах охорони здоров’я, а в деяких буде відновлене найближчим часом. Наразі триває робота лікарень від постачання електроживлення генераторами в деяких закладах 5 областей країни.

«Ми розуміємо, хто наш ворог, знаємо, який він підступний та безпринципний, адже цілить саме по об’єктах цивільної інфраструктури. Але нас не злякати. Ми переможемо, і для цього маємо щосили працювати кожен на своєму місці», — підкреслив Віктор Ляшко.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook