Новини

Електронний лікарняний лист прогнозовано запрацює вже в середині року

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

У керівництві МОЗ допускають перехід до електронної документації в медзакаладах України вже в середині 2019 року. Одним з перших має запрацювати електронний лікарняний лист.

«Електронні лікарняні ми плануємо впровадити вже в середині року. Одразу скажу, що проект дуже складний і в ньому задіяні декілька міністерств», — коментує зміни у галузі заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Цікаво, що інтерес у до проекту є на всіх рівнях. Впровадження чіткої системи виписки та закриття електронного лікарняного листа дозволить відслідковувати термін непрацездатності працедавцям, медичним закладам та Фонду соціального страхування, який підпорядковується Міністерству соціальної політики.

«Гроші за пацієнтом» підуть в більшість медзакладів підуть вже у 2020 році

«Сьогодні всі сторони достатньо швидко працюють над впровадженням електронного листа непрацездатності. Динаміка позитивна», — переконує Павло Ковтонюк.

Зазначимо, що на сьогодні досі залишається невирішеним питання з відкриттям листа непрацездатності у приватних медичних закладах, до яких тепер відносяться і лікарі-ФОП. На сьогодні вони досі не мають законних прав на отримання відповідних бланків та роботи з ними. Впровадження електронної версії листа може вирішити це питання.

Супрун: Нежить чи кашель, який триває після перенесеної хвороби, не є завадою для відвідування садочка чи школи

Комментировать

Нажмите для комментария