Новини

Електронна медична карта: хто почне з нею працювати першим?

У МОЗ України повідомили, що з 1 березня 2019 р. в Україні в тестовому режимі в електронній системі охорони здоров’я запрацювала електронна медична картка.

Працювати з електронною медичною карткою розпочинають сімейні лікарі, терапевти та педіатри тих медзакладів, які підключені до електронної системи охорони здоров’я та мають контракт з Національною службою здоров’я України (НСЗУ). Наразі таких закладів первинної медичної допомоги — 1216.

Електронна медична картка буде автоматично доступна у системі лікарю первинки для кожного з пацієнтів, з яким підписана декларація. На першому етапі вносити інформацію про візити пацієнтів до електронної медичної картки лікарі будуть в тестовому режимі.

У березні лікарі первинки розпочнуть працювати тільки з базовим функціоналом електронної медичної картки. На першому етапі до системи  будуть вносити лише дані про звернення пацієнтів з використанням сучасної міжнародної класифікації кодування ICPC-2.

Що таке ІСРС-2 і навіщо воно потрібно

Зараз пацієнти не зможуть особисто зайти в свою електронну медичну карту, але у планах є і запуск персонального кабінету пацієнта. За необхідності лікар зможе роздрукувати для пацієнта консультаційний висновок, де міститиметься причина звернення, діагноз, призначення лікування або направлення на додаткове обстеження.

А ви вже пройшли тренінг ICPC-2?

Комментировать

Нажмите для комментария