Новини

Екстренна медична допомога буде автономізована та перейде у 2020 на нову систему фінансування

Швидка_Медпросвіта

Офіційний перехід екстренної медичної допомоги на нову систему фінансування через НСЗУ розпочнеться вже наступного року, але з початку всі медичні установи будуть автономізовані та стануть некомерційними комунальними підприємствами.

Перші зміни в роботі екстренної медичної допомоги обговорили на спеціальному семінарі з керівниками медичних установ, які надають екстрену медичну допомогу, економістами і бухгалтерами цих закладів та представниками місцевої влади за участю спеціалістів МОЗ, НСЗУ та Агенства США з міжнародного розвитку USAID.

Мифы и иллюзии клятвы Гиппократа

Окрім автономізації всі медичні установи, які надають екстрену медичну допомогу мають підписати договір з НСЗУ. Таким чином, ЕМД також буде отримувати кошти за пацієнтів, яким було надано медичні послуги.

На семінарі підтвердили, що в 2020 році очікується реформування диспетчерських служб швидкої допомоги. Планується, що для обробки викликів витрачатиметься менше часу, на адресу пацієнта буде виїжджати найближчий автомобіль «швидкої». Тож нагальне завдання керівництва закладів «екстренки» – провести тендери щодо закупівель обладнання для оновлених диспетчерських служб.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook