Новини

Експерти спростовують висновки про неврологічні розлади внаслідок вакцинації проти поліомієліту

Висновки регіональної комісії фахівців свідчать про те, що вакцинація проти поліомієліту не могла спричинити неврологічні розлади, що спостерігалися у дитини в Рівненській області

Регіональна комісія спеціалістів надала висновки щодо службової перевірки надання медичної допомоги під час виявлення неврологічних проявів у 11-тирічної дівчинки, що збіглося у часі з проведенням вакцинації проти поліомієліту. До складу комісії увійшли лікарі-педіатри, епідеміологи, інфекціоністи, неврологи, представники ДУ «Рівненський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України». В ході службової перевірки вивчалася медична документація та оцінювався стан дитини. Комісія дійшла висновку, що неврологічні прояви, які мали місце у дівчинки, не пов`язані із застосуванням вакцини ОПВ.

На сьогодні дитина отримує лікування та проходить всебічне обстеження спеціалістами. Після цього буде поставлено остаточний діагноз. На разі експерти вивчають можливість появи неврологічних проявів з наявною герпетичною інфекцією.

Читайте також: МОЗ України спростовує чутки про смерть дітей після вакцинації против поліомієліту

Комментировать

Нажмите для комментария