Новини

Експерти ООН прогнозують скорочення населення України до 36,4 мільйонів

ООН_Медпросвіта

Спеціалісти Департаменту з економічних та соціальних питань ООН опублікували новий прогноз щодо населення світу та окремих країн. Для України прогноз негативний.

Одразу необхідно зазначити, що загальна кількість населення Землі має зрости до 9,7 мільярдів. Лідерами у демографічному зростанні буде Китай, населення якого продовжуватиме зростати до 2030 року і лише потім почне потроху скорочуватись до показників 2018 року.

Проте новим лідером за зростанням населення в світі стане Індія. Вже у 2050 році в цій країні проживатиме 1,6 мільярдів людей, не враховуючи індійців які проживають в інших країнах світу.

Демографічна криза продовжуватиметься в усіх Європейських країнах, включаючи Україну. Населення поступово зменшуватиметься. У прогнозі враховували не тільки рівень народжуваності та смертності, а й рівень життя в тій чи інші країні.

Супрун закликає українців ставати донорами органів та підписувати необхідні документи

Необхідно зазначити, що за результатами дослідженнями he World Factbook, яке замовило ЦРУ США, за 2015 році Україна займає друге місце за смертністю в світі. На першому місці знаходиться невеличка африканська країна Лесото, яка знаходиться біля ПАР. Тоді Україна мала показник в 14,46 смертей на 1000 населення.

2-е место в мире по смертности — новый рекорд Украины

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook