Новини

Двісті нових авто для швидкої, анонсованих президентом Зеленським, були закуплені фондом Рината Ахметова

Швидка_Медпросвіта

Нещодавно анонсована президентом України Володимиром Зеленським закупівля нових авто для швидкої допомоги буде забезпечена фондом Рината Ахметова. Про це президент домовився під час переговорів з Ахметовим, Пінчуком та Коломойським.

«Анонсуємо сьогодні цей великий проект, в якому прекрасно все. Це буде 136 швидких Пежо і Форд різної комплектації. І ще 64 позашляховика, обладнаних медичної технікою для віддалених територіальних громад», — повідомив Директор з комунікації в System Capital Management Наталя Ємченко.

Окремо необхідно зазначити, що сам президент Зеленський не уточнював після переговорів з українськими олігархами, хто саме забезпечить фінансування на закупівлю нових авто для швидкої. Після переговорів просто повідомив про купівлю 200 авто «швидкої» за рахунок меценатів.

Партія «Слуга народу» увійде в Верховну Раду з новими законопроектами, зокрема з медичними

Цікаво, що після переговорів з президентом український олігарх Ринат Ахметов також повідомив про згоду відмовитись від схеми продажу державі вугілля за формулою «Роттердам+», через яку держава довгий час втрачала велику кількість державних коштів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції