Новини

Дозволено доступ родичам до пацієнтів, які перебувають у відділенні інтенсивної терапії

Наступне питання, що має бути вирішене якнайшвидше, це доступ родичів до пацієнтів, які перебувають у реанімаційних відділеннях

Українське міністерство охорони здоров’я законодавчо забезпечило доступ родичам до тих пацієнтів, як перебувають у відділеннях інтенсивної терапії українських лікарень.

І сьогодні ж на офіційному сайті МОЗ України з’явився відповідний наказ відомства «»Про дотримання прав пацієнтів та забезпечення доступу членів сім’ї до пацієнтів, що перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях інтенсивної терапії».

В.о. міністра з питань охорони здоров’я України Віктор Шафранський на своїй сторінці у фейсбуці прокоментував, що йому з особистої практики відомо про те, що присутність родичів сприяє одужанню пацієнта.

Щоправда, уточнив він, обов’язково повинні виконуватися усі санітарно-епідемічні норми та усі інші правила, від яких може залежати життя пацієнта.

Наступне питання, що має бути вирішене якнайшвидше, це доступ родичів до пацієнтів, які перебувають у реанімаційних відділеннях.

Читайте також: Почав діяти революційний регламент для дошкільних закладів

Комментировать

Нажмите для комментария