Новини

Дослідження: Прийом антибіотиків після 40 років понад 2 місяці збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань для жінок

Самолікування_Медпросвіта

Дослідження групи вчених з Університету Тулейна, Гарвардської медичної школи, Гарвардської школи громадського здоров’я та Університету Фуданя серед 36 429  жінок показали, що ризик виникнення серцево-судинних захворювань збільшується на 28%, після 40 років, при прийомі антибіотиків понад 2 місяці.

Для дослідження було запрошено 36 429 осіб жіночої статі, яких розділили на три вікові категорії – від 20 до 39 років, від 40 до 59 років і від 60 та старше.  За учасниками дослідження спостерігали приблизно сім років. Весь цей час учасники дослідження приймали антибіотики з різним терміном курсу. Як результат, було виявлено серцево-судинні захворювання у 1056 учасниці.

Исследование: У умеренно потребляющие алкоголь реже встречаются сердечно-сосудистые и онкологические заболевания

Детальний аналіз дозволив встановити, що у жінок після 40 років тривалий прийом антибіотиків, від двох місяців, збільшує ризик виникнення серцево-судинних захворювань на 28%. При цьому, з роками ризики зростають. Ближче до 60 років, ризик виникнення проблем з серцем виникає вже у 32% жінок.

Комментировать

Нажмите для комментария