Думки вголос Є думка

Досить гризти Супрун. Одного міністра вже згризли…

супрун и порошенко_медпросвита

А Квіташвілі казав… А Квіташвілі робив… Як з’ясувалося згодом — не самий поганий міністр був. І, якщо по правді, те, що зараз намагається зробити Супрун, мало чим відрізняється від того, що намагався зробити Квіташвілі. І «гроші за пацієнтом», і автономізація.

Але, на думку депутата Ірини Сисоєнко, просто не дали, «згризли як кістку».

«Друзi, пам’ятаєте цей день? На трибуні стояв Міністр охорони здоров’я Александр Квіташвілі, на всю Україну пояснював і називав прізвища народних депутатів, членів комітету з охорони здоров’я, які не дали йому працювати, завалили поданий ним законопроект про автономізацію медичних закладів, який в той час він подав, як перший крок до початку реформ.
Пам’ятаю, як тоді проходили засідання комітету…

Нічого не змінилось і зараз відбувається один в один по відношенню і до в.о. У.Супрун.
Сандро Квіташвілі «згризли як кістку» — висловила думку пані Сисоенко.

На її думку, те саме зараз відбувається по відношенню до в.о. міністра Супрун, яка «дозволила собі подати до парламенту законопроекти, які мають змінити принципи фінансування системи охорони здоров’я, зруйнувати вже не працюючу радянську медицину і найголовніше вивести з тіні фінансові потоки в державних лікарнях, що платять пацієнти з своїх кишень».

Як вваєає депутат, це ті ж самі люди зараз заважають реформі від Супрун, що раніше не давали впроваджувати реформу від Квіташвілі. Також, пані депутат задається питанням — чи так буде з кожним міністром, що був запрошений Президентом?

«До речі, в 2015 році саме Адміністрація Президента тоді запросила Сандро Квіташвілі працювати в Україні, Уляну Супрун також Президент запропонував уряду… Мені цікаво, якщо Президент України запросить попрацювати і зробити медичну реформу, яка працює в усіх розвинених та «нормальних» державах, Міністра охорони здоров’я, наприклад, Ізраїлю або Швейцарії, або іншої держави, де визнані найкращими в світі системи охорони здоров’я, цих Міністрів також спіткає така ж участь з сторони більшості народних обранців профільного комітету та голови комітету Ольги Богомолець (до речі — радника Президента України) ….???» — пише І. Сисоєнко на своїй сорінці в ФБ.

*Думка досить суперечлива та емоційна, але має право будти вислухана.
Що ви думаєте з цього приводу?

 

Комментировать

Нажмите для комментария