Новини

На Донеччині школярів вчили надавати невідкладну медичну допомогу

Завершальний етап тренінгу відзначився тим, що завдяки сучасному навчальному обладнанню лікарі відпрацьовували надання екстремальної медичної допомоги в умовах, максимально наближених до реальності

У містах Маріуполь і Волноваха було проведено семінар-тренінг (з 06.06.16 по 11.06.16) з надання екстреної медичної допомоги постраждалим. Учасниками семінару стали – сімейні лікарі та терапевти. Захід був організований фахівцями Держзакладу «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Міністерства охорони здоров’я України», які тісно співпрацюють із громадською організацією «Відновлення Донбасу».

На тренінгу учасники змогли відпрацювати методики зупинки кровотечі за допомогою сучасних жгутів та гемостатиків. Вони навчилися відновлювати прохідність дихальних шляхів за допомогою надгортанних пристроїв, та навчилися виконувати внутрішньокістковий доступ і  використовувати сучасне обладнання у санітарних автомобілях класу «В» та «С», а також відпрацювали навички проведення серцево-легеневої реанімації.

Завершальний етап тренінгу відзначився тим, що завдяки сучасному навчальному обладнанню лікарі відпрацьовували надання екстремальної медичної допомоги в умовах, максимально наближених до реальності.

До речі, аналогічні тренінги було проведено і у інших населених пунктах і Донецької і Луганської областей

Читайте також: Українських медиків вчать надавати допомогу у зоні АТО 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook