Новини медицини Статті

Дональд Трамп психічнохворий — лікарі б’ють на сполох!

Нещодавно американські психологи зробили відверту заяву про те, що у нового президента США Дональда Трампа розлад особистості. Підтвердженням цього є нарцисизм, антисоціальна поведінка, агресія і садизм Трампа.

Лікар  Джона Д. Гартнер вважає, що через це психічне захворювання Дональд Трамп не здатний займати президентський пост.

Багато американських психологів після виборів приєдналися до руху «Психіатри проти трампізма». Деякий час потому представниками цього руху було опублікове письмове звернення, де перераховані докази захворювання Трампа, такі як:

«Політика пошуку козла відпущення і вигнання цілих груп людей, що вважаються небезпечними, включаючи іммігрантів і релігійні меншини; переслідування і висміювання конкурентів і критиків; культ особистості сильного правителя, апелює до страхів і гніву «.

З поставленим Трампу діагнозом згодні всі експерти. Фахівці відзначають, що діагноз відображається на поведінці політика. Так, за словами доктора Джул Фетрелл, через свій нарцисизм Трамп інакше сприймає реальність.

Переконати президента за допомогою логічних доказів неможливо. Судячи з усього, саме тому він не прислухався до протестів 3 млн американських жінок і порад та рекомендацій своїх помічників про те, що його стратегія є хибною.

Потрібно відмітити, що в грудні 2016 року до Барака Обами з особливим проханням звернулися декілька професорів психіатрії США, які рекомендували направити Дональда Трампа на комплексне медичне і нейропсихіатричний обстеження.

Вся справа в тому, що психіатри помітили у Трампа ряд психічних проблем, включаючи завищену самооцінку, імпульсивність, гіперчутливість до образ та критики. А також зазначили, що він не в змозі на даний момент відрізняти  фантазії від реальності.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції