Новини

До уваги учасників фармацевтичного ринку! ПРООН оголосила тендер на закупівлю ліків проти туберкульозу

8 грудня 2015 року ПРООН оголосила про початок тендерних процедур щодо закупівлі протитуберкульозних препаратів в Україні. Це перше запрошення до участі в конкурсі в рамках нового проекту «Надання послуг з організації та проведення процедур закупівель Міністерству охорони здоров’я України», що реалізується ПРООН в Україні на запит Міністерства охорони здоров’я України.

Кінцева дата подачі заявок 27 грудня 2015 року. Тендерні пропозиції мають бути відправлені на електронну адресу tenders.ua@undp.org

Також звертаємо вашу увагу, що технічна зустріч з потенційними учасниками тендеру буде проведена 14 грудня 2015 р. о 14:00 за адресою: Офіс ПРООН, Кловський узвіз 1, Київ, 01021, Україна.

За результатами технічної зустрічі будуть підготовлені запитання-відповіді, які будуть розміщені на веб-сайті ПРООН та надіслані компаніям, що зареєструвалися чи висловили зацікавленість у контракті, незалежно від їхньої участі у цій зустрічі.

Більш детальна інформація щодо умов участі за посиланням: http://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm?notice_id=27195.

За іншими програмами тендери будуть оголошені протягом наступного тижня.

Комментировать

Нажмите для комментария