Новини

До медичних університетів зараховуватимуть в першу чергу тих, хто підпише угоду про відпрацювання у селах

Врач_медпросвіта

Прес-служба Міністерства освіти та науки офіційно повідомила, що відповідний документ вступить в силу починаючи із 2019 року.

Такий підхід використовуватиметься у медичних та педагогічних вищих навчальних закладах для того, щоб у майбутньому забезпечити заклади кваліфікованими кадрами. Термін відпрацювання складатиме від 3 років.

Окремо зазначають, що медики та викладачі матимуть безкоштовне житло з оплатою опалення та освітлення, що дозволить створити якісні умови праці без додаткових вирахувань. В свою чергу мешканці сільської місцевості матимуть кваліфіковану медичну допомогу та якісне навчання у школах та дитсадках.

Офіційно документ набере чинності вже 1 січня 2019 року, при цьому нові правила будуть застосовуватись з початку вступної кампанії 2019 року.

Необхідно зазначити, що минулого року за рішенням МОЗ, МОН та Кабінету Міністрів України обов’язкове відпрацювання для студентів-бюджетників  медичних вищих навчальних закладів було скасовано для того, щоб відповідати європейським нормам та надати можливість вільного вибору.

Кабмин отменил обязательное трудоустройство студентов-медиков после выпуска

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook