Новини

До Дня боротьби з діабетом відбудеться Форум пацієнтських діабетичних організацій

До Дня боротьби з діабетом відбудеться Форум пацієнтських діабетичних організацій

Як покращити лікування діабету в Україні: до Дня боротьби з діабетом у Києві відбудеться Форум пацієнтських діабетичних організацій

11 листопада 2023 року у Києві відбудеться форум керівників діабетичних громадських організацій України «Консолідація діабетичного руху в Україні». Це унікальна подія, що в широкому складі проводиться вперше в Україні — участь у форумі візьмуть понад 20 громадських діабетичних організацій.

Захід приурочений Всесвітнього дня боротьби з діабетом, що відзначається щорічно 14 листопада.

Головна мета події – об’єднати пацієнтські спільноти навколо вирішення проблем із забезпеченням рівноцінного доступу пацієнтів із діабетом 1-го та 2-го типів до якісного лікування, розширення доступу до сучасного лікування та засобів самоконтролю пацієнтів з 2-м типом діабету, покращення профілактики та надання медичної допомоги.

Організатори події: Київський Благодійний Фонд “Діабетик”, Міжнародна діабетична асоціація України та Українська Діабетична Федерація.

Окрім пацієнтських спільнот, участь у форумі візьмуть представники МОЗ, НСЗУ, комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації,, провідні лікарі-ендокринологи, а також виробники лікарських засобів та медичних виробів , що є партнерами заходу: Ново Нордіск Україна, Санофі Україна, AstraZeneca Україна, Берінгер, Рош та Фармак.

У першій частині форуму відбудеться круглий стіл пацієнтів, де вони обговорять проблемні питання у лікуванні діабету та заходи для їхнього подолання. А також підпишуть меморандум про співпрацю на шляху до покращення лікування діабету.

Протягом другої частини заходу планується проведення панельної дискусії між представниками пацієнтських організацій, лікарями, органами державної влади (МОЗ, НСЗУ, ВРУ) щодо покращення якості надання медичних послуг для пацієнтів із діабетом на державному рівні.

Наприкінці заходу на журналістів чекає Q&A сесія.

Представники медіа можуть долучитися до заходу офлайн або онлайн після попередньої реєстрації за цим посиланням.

  • Онлайн.

Онлайн-трансляція другої частини форуму (з 14.30 до 18.00) буде доступна на YouTube, ми надішлемо посилання усім зареєстрованим учасникам напередодні події.

  • Офлайн.

Адреса: Київ, готель «Radisson Blu», вул. Ярославів Вал, 22

Час: із 14.30 до 18.00.

Детальну програму заходу ви знайдете за посиланням.

 

Всесвітній день боротьби з діабетом відзначається 14 листопада. За даними Міжнародної федерації діабету, діабет є одним з найпоширеніших серед хронічних неінфекційних захворювань: у світі цей діагноз має понад 537 мільйонів людей. В Україні – кожен тридцятий. Мета Всесвітнього дня боротьби з діабетом — привернути увагу держави, науковців, медиків, керівників лікувально-оздоровчих установ до забезпечення повноцінного життя хворих на цукровий діабет.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до:

—       Анни Нестеренко — anesterenko@onehealth.com.ua, 0634963813;

—       Аліни Дзюбко adziubko@onehealth.com.ua, 0993169536.

Комментировать

Нажмите для комментария