Новини

До 2019 року лікарі вторинної і третинної ланки працюватимуть без змін

Міністерство охорони здоров'я України_синяя_табличка, медпросвіта

Згідно офіційній інформації від МОЗ, перші зміни розпочнуться не раніше 2019 року. Ніяких електронних звітів до НСЗУ лікарі-спеціалісти не направлятимуть.

«Фінансування вторинної і третинної ланки за новою моделлю розпочнеться у 2019 році і буде вводитися поступово за кожною послугою до 2020 року. До цього часу система на рівні вторинної ланки буде працювати так само, як вона працює зараз», — повідомляє прес-служба МОЗ.

В той же час, фінансування цієї ланки також залишиться без змін. Вони працюватимуть за старою тарифною сіткою з зарплатнею без змін. Уряд України буде лише створювати найближчі два роки умови для підвищення зарплатні медичних працівників.

Кабмін направив в регіони більше мільярду гривень на погашення боргів по зарплатам медиків

Пацієнти в наступному році також зможуть звертатись до лікарів-спеціалістів напряму, без направлень та безкоштовно. Так буде тривати до моменту створення НСЗУ та пакету гарантованих медичних послуг. Після цього, лікарі вторинки та третинної ланки приєднаються до реформу, направлятимуть звіти про надані послуги та отримуватимуть за них фінансування.

Комментировать

Нажмите для комментария