Новини

До 1 жовтня перед медиками повинні погасити заборгованість у розмірі 100 мільйонів гривень

гроші, заробітня плата лікарів_медпросвіта

Нардеп Ольга Богомолець та голови медичних профспілок вибили у Прем’єра вирішення питання заборгованості перед медиками.

Як повідомляє народний депутат та голова Комітету з питань охорони здоров’я Ольга Богомолець, після зверення до Володимира Гройсмана була організована нарада під головування міністра Степана Кубіва для вирішення питання термінового погашення критичної заборгованості по зарплатам медиків, яка вже перевищує 100 мільйонів гривен на сьогоднішній день.

Богомолець підтверджує, що вдалось прийняти рішення і заборгованість перед медиками мають погасити до 1 жовтня цього року. Свої законні заробітні плати лікарі, медсестри та інший медичний персонал зможуть отримати максимально швидко, якщо не буде гальмувань зі сторони МОЗу та Міністерства фінансів.

«Дякую медичним профспілкам України за їх активну позицію! Саме вона запорука нашого спільного успіху», — каже Богомолець.

Нагадаємо, що вже більше трьох місяців по всій країні медичні працівники отримують лише 10-20 відсотків від своєї зарплатні. В окремих випадках продовжуються виплати зарплати за травень та червень.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook