Новини

Дніпропетровська область показала високі результати у цифровізації медичної системи та внесла пропозиції щодо її подальшого розвитку

стетофонендоскоп на клавиатуре, медпросвіта

Дніпропетровська область показала високі результати у цифровізації медичної системи України.

Відтак, за кількістю виписаних електронних рецептів на лікарські засоби за програмою реімбурсації «Доступні ліки» область посідає перше місце: виписано 2 172 201 рецепт. За кількістю створених медичних записів у електронній системі охорони здоров’я  — на третьому місці.

«Станом на 11.08 підписано 2 525 029 декларацій, що складає 79,5% населення області і є гідним показником», — зазначив заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Ярослав Кучер під час робочої поїздки до Дніпропетровській області.

Максим Степанов на Вінниччині: До кінця року має завершитися будівництво нового відділення екстреної медичної допомоги у Вінниці

«Впровадження системи eHealth покликане зменшити навантаження на медичну систему та зробити її максимально адаптованою до потреб сьогодення. Також цифровізація системи активно допомагає в боротьбі з COVID-19. Завдяки актуалізації даних про пацієнтів та відображення реальної картини перебігу захворюваності МОЗ має змогу оперативно реагувати на зміни та приймати оптимальні рішення», — наголосив Ярослав Кучер.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook