Выбор редакции На заметку

Дистанційні навчальні курси від ЦГЗ МОЗ для лікарів

Врач выписывает рецепт ручкой, медпросвіта

На базі Центру громадського здоров’я офіційно запрацювала платформа дистанційних курсів. Необхідно лише обрати курс і розпочати навчання не виходячи з дому.

Навчальні курси були розробленні для поглиблення знань та вдосконалення навичок із діагностики та лікування захворювань. Зараз на платформі дистанційного навчання ЦГЗ доступні такі курси:

Навчання онлайн є абсолютно безкоштовним для всіх охочих. За проходження дистанційних курсів нараховуються бали безперервного професійного розвитку в рамках атестації лікарів (за кожний курс — від 5 до 15 балів).

Інструкція з реєстрації на платформі дистанційних курсів ЦГЗ.

Система безперервного професійного розвитку (БПР) для лікарів — це сучасний підхід до підвищення кваліфікації медичних працівників.

З 1 січня 2020 року кожний лікар упродовж року обов’язково має набрати щонайменше 50 балів БПР. Бали нараховуються за різні види навчання, які лікар вільно обирає із запропонованого МОЗ України переліку. За проходження онлайн курсів кількість балів, що враховуються до щорічного мінімума, не може перевищувати 15 балів.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Мы на Facebook