День в історії

30 грудня: Дінора Пайнз – психоаналітик, яка дійсно зрозуміла жіночу душу

30 грудня 1918 прийшла в світ Дінора Пайнз — доктор медицини та британський психоаналітик.

Ця жінка вела роботу з тими, хто вижив в Голокості і досліджувала здатність людини пережити крайнє страждання. Вона  досліджувала проблеми, які закономірно виникають на різних етапах життєвого циклу жінки. Від пубертатного періоду і початку сексуального життя до клімактеричної паузи.

Дінора Пайнс народилася в м.Луцьк, в сім’ї лікарів, але згодом коли Дінор була ще маленькою дівчинкою її сім’я переїхала до Лондону.

Вона здобувала освіту в Школі Лондон-Сіті для Дівчаток, і в Університетському коледжі Лондона, де вивчала мови. Дінора швидко зрозуміла, що медицина її цікавить більше ніж лінгвістика. Таким чином з 1940 року вона здобувала освіту в Лондонській Школі Медицини і проходила клінічну практику в Королівській Лікарні Лондона до 1945 року.

Дінора Пайнз
Дінора Пайнз

У 1945, Дінора була прийнята на секретну наукову роботу в колишньому концентраційному таборі. Багато хто з її родичів померли в концтаборах, тому ця робота була дуже важливою для неї. Пізніше вона працювала з тими, хто вижив після Голокосту, про що вона написала багато неперевершених робіт і здобула міжнародну популярність.

Вона помітила, що більшості пацієнтам звичайне лікування не допомагало, але вони відчували себе значно краще, коли їм надавалася емоційна підтримка.

Дінора обговорювала та аналізувала виживання людського духу в концтаборах, і стратегії виживання, які тоді використовувались. Вона також досліджувала проблеми, що оточували тих, хто вижив після Голокосту і їх дітей після звільнення.

З 1959 до 1965 року Дінора Пайнс навчалася психоаналізу і з тих пір вела приватну практику. Паралельно працювала як психоаналітик і психотерапевт в Консультаційному Центрі Брента, досліджуючи причини зрад у молодих жінок.

На підставі цього періоду життя вона написала свою відому книгу «Несвідоме Використання Жінкою її Тіла» — дослідження, яке простягалося від колиски до старості.

Дінора Пайнз працювала в Британському Психоаналітичному Товаристві. Часто приймала участь в національних і міжнародних конференціях, і регулярно викладала за кордоном, особливо в Німеччині і Греції.

В 2002 році у віці 83 років Дінора пішла з цього життя, залишивши після себе свої роботи, які допомогли зцілити багато скалічених душ.

Комментировать

Нажмите для комментария