Статті

ДіАбетка: прості відповіді на складні запитання про діабет

Цукровий діабет та вагітність

Познайомтесь з  ДіАбеткою — надійним поміщником в контролі діабету.

Проблема всесвітнього масштабу чи моя особисто?

Нагадаємо, що діабет є однією з найважливіших медико-соціальних проблем у всьому світі, але особливо гостро питання захворюваності на діабет постає в державах з середнім та низьким соціально-економічним рівнем. Згідно даних Міжнародної діабетичної федерації (IDF) на 1 січня 2016 року в світі близько 415 мільйонів людей у ​​віці від 20 до 79 років страждає діабетом, і при цьому половина з них не знає про своє захворювання.

Акцентуємо увагу на тому, що діабет 2 типу відноситься до хвороб, які можна було запобігти, дотримуючись простих правил. Також відзначимо, що багато людей з діабетом звертаються до лікаря на пізніх стадіях розвитку захворювання, коли розвиваються тяжкі ускладнення, які вже важко коригувати.

Тому основними завданнями для контролю діабету є: розуміння проблеми, профілактика, своєчасна діагностика, ефективне лікування і самоконтроль.

Діабетка покликана допомогти людям, які піклуються про своє здоров’я, хочуть запобігти або відстрочити розвиток діабету. А також допомогти людям, що страждають на діабет, контролювати свою хворобу.

Діабетка відповість на питання та розповість про:

Діабет 1 і 2 типу: в чому різниця і особливості?

Кому загрожує діабет?

Розвитку діабету передує ряд метаболічних порушень, які можна виявити і коригувати на стадії переддіабета. Ви дізнаєтеся, як діагностувати переддіабет і про способи корекції состояни

Зайва вага — керований фактор здоров’я

Чи є зайва вага хворобою? Чи потрібно позбавлятися від зайвих кілограмів і що вважати «зайвою»? Ви дізнаєтеся про методи контролю ваги і про те, як правильно худнути. Нагадаємо, що контроль ваги є одним з обов’язкових умов, що впливають на ефектівность лікування діабету

Якщо в сімї діабетик

Люди, які страждають на діабет потребують не тільки в спеціальній дієті. Їм потрібен спеціальний догляд, у них особливі вимоги до побуту, предметів одягу та гігієни. Як допомогти своїй близькій відчути комфорт і жити повноцінним життям?

Як НЕ захворіти діабетом

Нагадаємо, що діабет 2 типу є захворюванням, яке можна запобігти. Навіть маючи спадкову схильність до розвитку діабету, можна уникнути хвороби або відстрочити її настання, слідуючи простим правилам. Дізнайтеся про них.

Як контролювати діабет?

Цілий ряд досліджень з незаперечною достовірністю показує успішність проведення самоконтролю серед навчених пацієнтів як при 1 типі діабету, так і при 2 типі. Це дає людям можливість брати участь в контролі свого захворювання, мати більш вільний спосіб життя, контролювати ситуацію в непередбачених випадках, глибше розуміти перебіг хвороби і фізіологічні реакції свого організму. Самоконтроль також допомагає лікареві при зміні режиму лікування і дає можливість спільно з пацієнтом і його сім’єю домагатися оптимального контролю діабету.

Залишилися питання? Запитуйте

Ви можете поставити запитання фахівцям, якщо наші доповідачі не надали вам повної інформації по перерахованим вище темам.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції