Ми на Facebook

  Вибір редакції Загальна практика - сімейна медицина Новини медицини Статті

  Як збиратися на прогулянку або в поїздку з малюком?

  Для цього потрібно запастися найнеобхіднішим, а іноді — і просто незамінними дрібницями. Особливо, в період пандемії хочеться уберегти свого малюка від мікробів і всіляких інфекцій. Звісно, від усього не врятуєш свого непосиду, але застерегти і дотримуватися правил гігієни можна.

  Наприклад: в ситуаціях, коли немає доступу до води і мила, а дитині хочеться знайомитися зі світом, тваринами, на допомогу приходять вологі серветки та антисептичні засоби, вони є гарною альтернативою миттю рук! Але, важливо розуміти, що продукти призначені для дорослих не завжди підходять для малюка, є велика ймовірність висушити ніжну шкіру, або викликати алергічну реакцію.

  Дитячі вологі серветки Smile baby Antibacterial доглядають за шкірою малюків вже починаючи з шестимісячного віку. Завдяки спеціально підібраній формулі з соком подорожника, серветки допоможуть дбайливо очистити від забруднень і захистять дитячу шкіру від мікробів, вони не містять спирт та є гіпоалергенними. Необхідно ретельно протирати руки серветкою близько хвилини, приділяючи особливу увагу зонам між пальцями. Цей ритуал допоможе підтримувати гігієну дитячих ручок. Зображення улюблених персонажів Disney Mickey і Minnie Mouse.

  Комментировать

  Нажмите для комментария