Новини

Дешеві ліки з 1 лютого! Аптеки дороспродають дорогі залишки…

Уляна Супрун розповіла, що вже з 1 лютогоціни на деякі ліки будуть знижені. Саме мова йде про ліки для кардіопацієнтів, діабетиків та пацієнтів з астмою.

» 1 січня починає діяти реферування цін на ліки від трьох типів захворювань: серцево-судинні, цукровий діабет ІІ типу і бронхіальна астма. Ми реферуємо ціни з нашими країнами-сусідами, і ціни повинні впасти, при цьому не лише в держзакупівлях, але й аптеках. Ми даємо аптекам один місяць, аби вони розпродали те, що в них є за старими цінами і перейшли на нове ціноутворення.
В кожній аптеці буде виписка по згаданих трьох нозологіях: міжнародна непатентована назва препарату та гранична ціна, вище якої не можна продавати препарат.
До 1 лютого ціни на ліки по цих 3-х типах захворювань знизяться» — розповіла в.о. міністра.

Міністр заявила, що аптекам надається термін на те, щоб дороспродати старі дорогі ліки, бо вже з 1 лютого вони матимуть право продавати ліки лише по новим цінам.

У кожній аптеці буде виписка по згаданим трьом нозологіями: міжнародна непатентована назва препарату і гранична ціна, вище якої не можна продавати препарат, як розповіла пані міністр.

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook